Wybierz najlepszy plakat Hearthstone

Spośród wszystkich prac nadesłanych na konkurs na plakat Hearthstone Blizzard wybrał 18 najlepszych i prosi o oddawanie głosów na nie.

Plakaty zostały podzielone w dwie grupy – Europejską i Amerykańską z Azją. W obu można głosować poprzez lajkowanie danego plakatu na fejsie. Linki do albumów – plakaty z Europy, plakaty z NA i CA

Zobacz wszystkie 18 finałowych prac:

Informacja na temat wyborów od Blizzarda:

Zakończyliśmy przyjmowanie prac konkursowych na najlepszy plakat promujący Hearthstone, ale prawdziwa zabawa dopiero się zaczyna!

 

Zespół twórców Hearthstone uwijał się w pocie czoła, przeglądając wszystkie nadesłane na konkurs dzieła członków naszej społeczności, a na oficjalnych kanałach mediów społecznych gry możecie już obejrzeć najciekawsze plakaty, które wybraliśmy do ścisłego finału. Teraz potrzebujemy was! Pomóżcie nam zdecydować, które spośród zaprezentowanych prac są najlepsze z najlepszych. Wystarczy jedynie, że polubicie prace waszych faworytów na Facebooku – autorzy trzech plakatów, które zbiorą w ten sposób największą liczbę głosów, otrzymają od nas nagrody w postaci tabletów iPad Air!

 

Zapraszamy na oficjalną stronę Hearthstone na Facebooku oraz do głosowania na najlepsze plakaty!

Który z tych plakatów podoba Ci się najbardziej?

Author: hearthstone

Share This Post On

3 komentarze

Trackbacks/Pingbacks

  1. Zwycięzcy konkursu na plakat Hearthstone | HSArena.pl - Hearthstone wiadomości, arena, poradniki, Hearthstone po Polsku - […] wyniki konkursu na plakat Hearthstone! Zakończyło się głosowanie na facebooku Hearthstone i wybrane zostały najlepsze prace z […]

Submit a Comment