Zaczynamy nową serię na kanale Pandy – Talkstone! Pierwsze odcinki już online!

Jak już niektórzy wiedzą, Panda i Orlo zaczęli nową serię Talkstone, w której to poruszane będą tematy związane z naszą ulubioną grą. Będziecie mogli posłuchać rozważań na temat mety, decków, a także różnych analiz tego co było, jest i będzie w Hearthstone.

Seria swoją konstrukcją przypominać będzie znane i lubiane Value Town. W planach oczywiście jest zapraszanie wielu znanych w HSowym świecie gości. Kolejne odcinki ukazywać będą się mniej więcej co tydzień i będą do obejrzenia zarówno na streamie Pandy jak i na jego kanale YouTube. Zapowiedź każdego odcinka również będzie wrzucona na wspomniany kanał, nie zapomnijcie więc go śledzić!

Poniżej znajdują się linki do nagranych już 2 odcinków:

 

 

A tutaj wszystkie potrzebne dodatkowe linki:

 

 

Kanał Youtube Pandy

Kanał Twitch Pandy

Fanpage Pandy

Kanał Twitch Orlo

Author: Hazriel

Share This Post On

27 komentarzy

  • Panowie – swietna seria. Mowicie konkretnie – bez ogólników i poruszacie aktualne, wazne kwestie. Dzisiaj udało mi się posłuchać podczas sprzątania chaty 3 odcinki przez co nie wiedzialem kiedy skończyłem. Polecam wszystkim.

 1. Świetna seria oglądam z Youtube bo jakoś zawsze brakuje czasu, żeby załapać się na żywo. Ciekawe było poruszenie tematu niestandardowych decków taki powiew świeżości liczę na kontynuację tematu. Ciekaw jestem też czy jest cień szansy na istnienie reno decków po wylocie przygody. Mamy tyle fajnych kart do tego archetypu. Może wejdzie jakaś nowa karta która zastąpi reno.

 2. Nie wyjdzie : < Co do talkstone, to ja także przez YT gdyż nie mam luksusu w tygodniu śledzić takich rozmów. Za mało Holgara, w sumie chłopak w drugiej części się wyciszył dość mocno. No i kurde jak się ze sobą nie zgadzacie (bo to czuć) w jakiś tematach to nie bądźcie tak jakoś poprawnie uprzejmi tylko dyskutujcie. Macie tak różne zdanie np. o Shaku albo Azure Drake'u że to aż przydałoby się wykorzystać. Zrobiłbym jeden filmik na zasadzie Orlo vs Panda, bierzecie na tapetę X kart - jeden jej broni, drugi ją atakuje. Bo jak ja słyszę od jednego że Shaku spoko, a drugi miażdży tę karte to aż się prosi o dyskusję :D

 3. A poza tym to oczywiście mega plus, bardzo umililiście mi 2 godziny prasowania i skręcania szafki :)

  No i mega mega plus za omawianie tych zagrań z mistrzostw, biedny Amnesiac ;)

 4. Mniej mówiłem o techach bo miałem mało do powiedzenia :D a co do Shaku to mi sie po prostu dobrze nim gra, ale moze to z sentymentu ze mi zloty wypadl :D nie polecalbym pylowac 4 innych legend zeby go zrobic, ale w moim odczuciu daje taki fajny powiew świeżości, rozróżnia kolejne gry miedzy soba, bo zawsze cos innego wpadnie, a i tak czesto mozna to jakos fajnie wykorzystać ;)

 5. Tak ogólnie napiszę, że każdy feedback mile widziany. Czytamy wszystkie sugestie i komentarze pod filmami i tutaj oraz na streamie, więc jak ktoś proponuje jakiś temat to sobie taką notkę zapisujemy i zobaczymy co dalej ;)

 6. Może kiedyś jakiś bonusowy odcinek o funcard’ach? Albo o tym, co powinno się brać pod uwagę przy balansowaniu kart. Tak, wiem, iż nie jest to zapewne bardzo pomocne, aczkolwiek myślę, iż pozwoli obiektywniej patrzeć na karty.

 7. Fajny byłby odcinek z omówieniem poszczególnych klas. Mocne słabe strony z uwzględnieniem sytuacji w obecnej mecie. Może jeśli macie już jakieś informacje powiecie coś o nadchodzących nerfach. W omawianych techach zabrakło mi MC Techa i Deadwinga. Tego ostatniego lubię potrafi wygrać mecz.

 8. Ja mogę od siebie zaproponować temat dotyczący progu wejścia nowych graczy w świat HS’a. O problemach z jakimi muszą się zmierzyć oraz o tym w jaki sposób powinni sobie radzić w mecie, tak aby nie utracić wszystkich włosów na głowie. Myślę że taki odcinek może być doskonałym punktem odniesienia dla osób które dopiero zaczęły grę. Moglibyście nawet wrzucić jakieś budżetowe decki dla nowicjuszy. Fajny temat na podjęcie dyskusji to również netdecking – jego zalety i wady.

 9. QUOTE

  To żeście wytrzasnęli gościa, czapki z głów :D

  #Znajomości :P

  Panda w tym odcinku wyjątkowo cichy i spokojny :< 

  Cóż, tak mogło być, bo Fear jest członkiem sceny competetive (3x na preelimach do MŚ, wygrane Open Cupy, Lany itp.), ja się tą sceną interesuję, a poza tym w iluś tam turniejach też sobie startowałem, natomiast Panda po prostu jest głównie graczem ladderowym i stąd jakby mniejsze natężenie wypowiedzi. W poprzednim Talkstonie o alternatywach dla HSa, jak był temat np. Gwinta to ja jedynie zadawałem jakieś pytania, bo w ogóle w tę grę nie grałem, a Panda z Hazem prowadzili dialog ;)

 10. Tak z innej beczki panowie, te obrazy z kamer są tak bardzo wam potrzebne? Skoro większość waszych rozmów ma formę de facto podcastu wzbogaconego o pokazywanie kart to kamera wydaje się zbędna. Może ja jestem takim dziwnym człowiekiem i jednak o ile czasem posłucham to nie lubię tych minaturek z gadającymi głowami które zasadniczo niepotrzebnie miejsce zajmują, a i z całym szacunkiem dla Pany, nie ma tak dobregoo interface abym chciał nań patrzeć ;)
  Ale to luźna uwaga.

Submit a Comment