Zgarnij rewers Zaduszniki za siódmy sezon rankingowy!

Jak zawsze z pierwszym dniem nowego miesiąca przyszedł nowy sezon. W październiku zaczynamy siódmy już sezon rankingowy, a tym razem do zgarnięcia w nim jest rewers inspirowany Halloween – Zaduszniki!

rewers zaduszniki

Nie możemy się już doczekać, gdy zobaczymy go na żywo! Piracki rewers za poprzedni sezon zaskoczył wiele osób swoją fantastyczną animacją koła okrętowego.

Standardowo żeby zdobyć ten rewers musisz wbić przynajmniej 20 rangę w tym sezonie. Rewers zostanie przyznany po zakończeniu sezonu czyli 1 listopada.

Poniżej pełna informacja od Blizza o nowym rewersie:

Rozpoczynamy siódmy oficjalny sezon rankingowy w Hearthstone™! Oznacza to dla was kolejną możliwość zdobycia zupełnie nowego rewersu kart!

 

sezon pazdziernik

 

 

Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie? Ogniki, upiory i duchy nawiedziły tryb rankingowy w Hearthstone! Przezwyciężcie strach i wykażcie się odwagą w starciach z innymi graczami, a wasza kolekcja wzbogaci się o zaklęty i piękny zarazem rewers kart Zadusznik*! Będzie on dostępny wyłącznie w październiku.

 

Nowy rewers zastąpi domyślną grafikę na odwrocie kart w waszych taliach. To wspaniały sposób na pochwalenie się swoimi wyczynami w Hearthstone! Aby otrzymać rewers kart Zadusznik, należy zdobyć rangę 20 w trybie gry rankingowej. Rewers zostanie przyznany na koniec siódmego sezonu rankingowego.

 

Nie zapominajcie również, że im dalej zajdziecie w danym sezonie rankingowym, tym więcej dodatkowych gwiazdek otrzymacie w kolejnym sezonie. W przypadku trybu rankingowego otrzymacie gwiazdki na podstawie waszych osiągnięć w ubiegłym sezonie – jedną za każdą zdobytą rangę. Miejcie na uwadze, że nawet jeśli bonusowe gwiazdki z poprzedniego sezonu zapewniają wam rozpoczęcie rozgrywki z rangą 20 lub wyższą w nowym sezonie, to i tak musicie przynajmniej raz zalogować się do gry, aby zdobyć nowy rewers kart.

 

BU! Nie ma powodów, żeby się bać! Zbierzcie się na odwagę i stańcie do walki w siódmym oficjalnym sezonie rankingowym, który potrwa przez cały październik.

*To nie psikus – to cukierek!

Author: hearthstone

Share This Post On

4 komentarze

  1. Nie wiem w jakim temacie to umieścić , ale nikt nie wspominał że w nowościach tego sezonu będzie możliwość grania na planszy z Naxxa w normalnych grach : )

  2. QUOTE

    Nie wiem w jakim temacie to umieścić , ale nikt nie wspominał że w nowościach tego sezonu będzie możliwość grania na planszy z Naxxa w normalnych grach : )

    Bo dopiero dzisiaj się o tym dowiedzieliśmy, już jest nius :P

Submit a Comment