Złote karty za levelowanie

hsarena wspolpracaDodaliśmy na stronie informacje o nagrodach, które zdobywasz za levelowanie postaci w Hearthstone. Maksymalnym poziomem obecnie w HSie jest 60, potem postać staje w miejscu i nie zdobywa doświadczenia (podobnie jak w WoWie, w którym też pierwotny limit wynosił 60). Do tego 60 poziomu zdobywa ona specjalne, złote karty.

Od poziomu 11 do 50-52 dostajemy klasowe złote karty, a od 50-52 do 60 dostajemy neutralne karty, których może używać każdy bohater. Złote karty, które otrzymujesz przez levelowanie są kartami przypisanymi (soulbound) – nie można ich odczarować.

Karty podane u nas są zarówno w języku polskim jak i angielskim.

W górnym menu znajdziesz zakładki z wszystkimi bohaterami i nagrodami za ich kolejne poziomy, zerknij np. na wojownika – nagrody za poziomy wojownika.

Możesz też zobaczyć wszystkie klasy na jednej podstronie z wszystkimi nagrodami za poziomy.

Ciekawostka – wszyscy bohaterowie otrzymują złote karty na tych samych poziomach poza magiem i wojownikiem, którzy otrzymują o dwie złote karty mniej niż pozostali. Dzieje się tak dlatego, że podstawowych kart jest dokładnie 43 neutralnych i 90 klasowych. Daje to razem 133 podstawowe karty, których złote wersje można uzyskać jedynie poprzez zdobywanie poziomów bohaterami. 133 karty to o dwa za mało, aby każda klasa dostawała je w tym samym momencie, dlatego mag i wojownik mają ich o te dwie karty mniej.

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment