Zmiany, o których nie wspomniał Blizz i fanowski Ner’zhul

zloty rexxar bug

Góra: dawniej, dół: bug

Okazuje się, ze Blizzard wprowadził więcej zmian niż te do których się przyznał. Pojawiła się spora lista rzeczy, które zostały zmienione w jakiś sposób. Jak zwykle przy wprowadzaniu nowych funkcji do gry także i tym razem nie obywa się bez pewnych niedociągnięć i bugów.

Udało nam się zebrać informacje o następujących zmianach.

 • Jeśli masz złotego bohatera to będzie on złoty także na arenie. Wiele osób czekało na tą funkcję od długiego czasu.
 • Plansza z Czarnej Góry jest już udostępniona we wszystkich trybach gry.
 • Karty ukradzione przy pomocy Kradzieży myśli są od teraz oznaczone jako takie. Podobnie jak ma to miejsce z kartami przywołanymi przez niestabilny portal. Co ciekawe karty skopiowane Wizją umysłu nie są oznaczone.
 • Gdy zagrasz Tropienie pojawia się nowy przycisk – ukryj/pokaż, który pozwala schować trzy kart z Tropienia i zobaczyć stan planszy.
 • Baron Geddon otrzymał nowy tekst z przygody Czarnej Góry.
 • Udało ci się wykonać wszystkie codzienne zadania.

  Udało ci się wykonać wszystkie codzienne zadania.

  Gdy masz wykonane wszystkie zadania dzienne i wejdziesz do Hearthstone ukaże ci się informacja o tym, że „Udało ci  się wykonać wszystkie codzienne zadania.”. Na dłuższą metę będzie to raczej irytujące bo wymaga kliknięcia, a pojawia się przy każdym wejściu do HSa.

 • Poprawka: Zamaszysty cios nie bije już świeżo przyzwanych Chochlików/Opojów/itp.
 • Poprawka: Bug z katapultą na planszy Ogrimmaru został naprawiony.
 • Bug: Złoty portret Rexxara przestał mieć złote oczy i złotą strzałę – obrazek po prawej.
 • bojki pod kolekcja

  Bójki pod Moja kolekcja

  Bug: Przycisk Karczemne Bójki jest schowany pod przyciskiem Moja kolekcja (foto po prawej), zobacz film GroompCamp jak to wygląda – tutaj.

 • Bug/niedociągnięcie: Lustrzane Odbicie nie pojawia się z portretem Medivha, zamiast tego na planszy pojawiają się dwa standardowe Lustrzane odbicia… Jainy.
 • Bug/niedociągnięcie: Kairn Krwawekopyto zagrany przeciwko Magniemu odpala swoją normalną kwestię przeciwko Garroszowi „Garroszu nie jesteś godzien przewodzić Hordzie”. Brzmi to trochę dziwnie powiedziane do Magniego.
 • To samo dzieje się w przypadku Vol’jina i Magniego.
 • Niedociągnięcie: Brak interakcji pomiędzy Alleria, a Sylwaną.
 • Bug: Jeśli masz 499 wygranych w rankingach i grasz którymś z nowych bohaterów, to nawet jak wbijesz nim 500 wygraną to wielki złoty portret, który pojawia się na ekranie jest portretem oryginalnego bohatera. Czyli jak 500 win wbijesz Magnim to pojawi się Garrosz.
 • Bug (może): Nowi bohaterowie z 500 wygranymi mieli mieć złote ramki tymczasem ramki są takie same, jedynie moc bohatera staje się złota.
 • Oba powyższe bugi(?) możesz zobaczyć na filmie AceGamesTV – tutaj.
 • Camillus na forum zwrócił uwagę na jeszcze jeden bug z opisem kart promocyjnych/nagród. Do tej pory Papua Kapitana i Mętnooki byli w zestawie „nagrody”, a ETC i Gelbin w „Promocje”, teraz są razem, ale ich opisy po kliknięciu dalej są stare. Przeczytaj jego post ze zdjęciami na forum – tutaj.

Ner’zhul

Po sieci krąży filmik przedstawiający Ner’zhula jako nowego szamana, niestety musimy rozwiać nadzieje niektórych, to tylko kreacja fana. Film możesz zobaczyć poniżej.

Możesz też zobaczyć animację samej grafiki Ner’zhula:

Trzeba przyznać, że wygląda całkiem fajnie. Jak myślisz kto będzie nowym szamanem?

ner-zhul

Author: hearthstone

Share This Post On

11 komentarzy

 1. fajnie ze zloty bohater na arenie, mega fajnie ze zamaszysty cios nie bije chochlikow, bylo to dla mnie mega zaskoczeniem i brakiem logiki

 2. Szkoda , że Blizzard nie zrobił alternatywnych kart np do Magniego. Zamiast Elity Kor’kronu mogli zrobić jakiegoś krasnoluda.

 3. Jest jeszcze jedna zmiana ktora dodatkowo jest zabugowana ;)

  Blizzard polaczyl dwa zestawy kart: „Promocyjne” i „Nagrody”.
  Do tej pory papuga i metnooki byli w zestawie „Nagrody”, a ETC i Gelbin w „Promocyjne”.
  Teraz sa razem.
  http://i.imgur.com/fI03RFU.png

  Ale jesli klikniemy na karte, to dalej sa opisani jako promocje :)

  http://i.imgur.com/fI03RFU.png

  Swoja droga promocyjne byly tylko zlote wersje kart, ktore w opisie pod karta sa nagroda ;)

  http://i.imgur.com/kG5DAPZ.png

 4. Niezła spostrzegawczość Camillus! Dodałem tą informację do niusa.

  Dodałem też informacje o braku złotej ramki przy 500 wygranych dla nowych bohaterów oraz o tym, że gdy wbije się 500 wygraną nowym bohaterem to grafika z gratulacjami i tak pokazuje starego.

 5. Krótko mówiąc: Blizzard dał dupy wprowadzając niedopracowany content za wygórowaną cenę. Oj lepiej żeby Brawle okazały się fajne i niedługo został zapowiedziany jakiś dodatek, albo gracze zaleją Blizzarda falą hejtu.

 6. QUOTE

  Niezła spostrzegawczość Camillus! Dodałem tą informację do niusa.
  

  Wszedlem tam zeby zobaczyc czy poprawili buga w opisie wymagac papugi i metnookiego ;)
  Bo gra caly czas nas informuje ze potrzebujemy wszystkie murloki i piratow z zestawu eksperckiego ktory eksperckim przestal byc w grudniu ;) Ale widac przy odswiezaniu managera kolekcji zamiast poprawic stare bledy dodali tylko nowe ;)

Submit a Comment