Zwycięzcy konkursu na plakat Hearthstone

Znamy wyniki konkursu na plakat Hearthstone! Zakończyło się głosowanie na facebooku Hearthstone i wybrane zostały najlepsze prace z Europy i Ameryk. Trzy najlepsze prace z każdego regionu zostały nagrodzone przez Blizzard iPadami Air.

Najlepsze prace z Europy:

Alexandra Forman

Adrien Chenet

Marcos Raya Delgado

 

Najlepsze prace z Ameryk:

Ava Sawicka (Neareida)

Wai Kin Lo (Kin Gor)

Garrick Gilmore

Jak podobają Ci się te prace? Pozostałe możesz zobaczyć w poprzednim wpisie z najlepszymi pracami, na które można było głosować.

Poniżej informacja od Blizzarda:

Konkurs na plakat promujący Hearthstone cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Wielu utalentowanych grafików nadesłało swoje cyfrowe prace z nadzieją na zdobycie nagrody – tabletu iPad Air™! Przejrzeliśmy wszystkie zgłoszenia, a finalistów wybrali sami twórcy Hearthstone. Ostatecznie to wy wskazaliście zwycięzców, głosując na prace, które najbardziej przypadły wam do gustu. Wznieście więc kufle i wypijcie zdrowie zwycięzców konkursu na plakat promujący Hearthstone zorganizowany dla Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz Europy!

 

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcom! Specjalne podziękowania kierujemy do wszystkich twórców, którzy nadesłali swoje prace na konkurs. Talent i pomysłowość członków społeczności Hearthstone niezmiennie nas zadziwiają!

 

Author: hearthstone

Share This Post On

Submit a Comment