Zwycięzcy konkursu na zdjęcia GvG

Konkurs na najfajniejsze tematy ze zdjęciami GvG zakończył się. Nagrody zostały rozlosowane, a po burzliwych naradach zostały również wybrane dwa najfajniejsze tematy ze zdjęciami. Zachęcamy do rzucenia okiem na zwycięzców i wyróżnione tematy!

Konkurs polegał na założeniu swojego tematu w dziale zdjęcia na forum i wrzucaniu do niego zdjęć z swoich potyczek z Goblinami i Gnomami. Do rozdania mieliśmy pięć zestawów nagród od Blizzarda – trzy rozdane losowo wśród wszystkich, którzy spełnili minimalne wymagania i dwa dla najfajniejszych tematów.

nagrody w konkursie hsarenaNagrody główne

Wybranie tego najlepszego tematu było nie lada wyzwaniem dla dwóch adminów. W końcu po długich naradach udało się zawęzić grono do dwóch tematów, które podzieliły między sobą pierwsze i drugie miejsce.

Nagrodę główną za najfajniejszy temat ze zdjęciami GvG otrzymuje… Lynx! Za temat – Łupucupu łupucupu, czyli lekkie i randomowe machlojki z goblinami. Lynx wygrał dzięki systematyczności, dużej ilości zdjęć, z których praktycznie wszystkie były ciekawe, różnorodności zdjęć, dużej interakcji w temacie, ciekawych opisów, opinii użytkowników, itp.

Otrzymuje on główną nagrodę: Oryginalna koszulka Hearthstone Jinx z napisem „Home is where the Hearthstone is…” (do wyboru męska M i XL lub damska S), 4 przypinki z gier Blizzarda (WoW, Diablo III, Starcraft II i Hearthstone), 2 przypinki Hearthstone (takie same), magnes ze zmieniającym się napisem i logiem Hearthstone, świecąca kulka Hearthstone, smycz z logami gier Blizza i dwa długopisy Blizzard.

Nagrodę za drugie miejsce otrzymuje… Hazriel! Za temat – Hazriel vs Hearthstone. Hazriel zażarcie walczył z Lynxem o pierwsze miejsce i o wyniku tej walki zadecydował finisz. Hazriel stworzył temat, który był systematyczny, z duża ilością zdjęć, które były bardzo ciekawe i różnorodne. Możemy u niego zobaczyć wiele ciekawych zagrań i sytuacji na planszy, jest on też bardzo popularny wśród użytkowników.

Hazriel otrzymuje nagrodę za drugie miejsce: Oryginalna koszulka Hearthstone Jinx z napisem „Home is where the Hearthstone is…” (rozmiary w zależności od tego co wybierze zwycięzca głównej nagrody), smycz z logami gier Blizza, 4 przypinki z gier Blizzarda (WoW, Diablo III, Starcraft II i Hearthstone), przypinka Hearthstoneświecąca kulka Hearthstone i długopis Blizzard.

Nagrody losowe

Dodatkowo rozlosowaliśmy trzy osoby spośród wszystkich zgłoszeń, które otrzymały takie nagrody:

 • Bless i temat Oh Bless You :D otrzymuje pierwszy zestaw: Oryginalna koszulka Hearthstone Jinx z napisem „Home is where the Hearthstone is…” (rozmiary taki jaki nam zostanie po wyborze zwycięzców nagrody głównej i drugiej, mamy po jednej koszulce w danym rozmiarze), smycz z logami gier Blizza, 4 przypinki z gier Blizzarda (WoW, Diablo III, Starcraft II i Hearthstone), przypinka Hearthstoneświecąca kulka Hearthstone i długopis Blizzard.
 • Kenzi i temat HeroiczneSpotkania :) by Kenzi otrzymuje drugi zestaw: 4 przypinki z gier Blizzarda (WoW, Diablo III, Starcraft II i Hearthstone), 2 przypinki Hearthstone (takie same), magnes ze zmieniającym się napisem i logiem Hearthstone oraz dwa długopisy Blizzard.
 • Lancerer i temat Z życia Lancerera otrzymuje trzeci zestaw: 4 przypinki z gier Blizzarda (WoW, Diablo III, Starcraft II i Hearthstone), 2 przypinki Hearthstone (takie same), smycz z logami gier Blizza i dwa długopisy Blizzard.

Zwycięzców prosimy o odpisanie na PW na forum, w celu podania adresu wysyłki!

Gratulujemy wszystkim zdobytych nagród, wyślemy je do was pocztą i liczmy na zdjęcia z rl z tego jak się prezentują ;-)

Otrzymaliśmy bardzo wiele zgłoszeń do konkursu, na forum pojawiły się nowe tematy ze zdjęciami, wiele z nich zasługuje na nagrody, niestety nigdy nie da się obdarować wszystkich, których by się chciało. Dlatego chcielibyśmy wyróżnić w tym niusie kilka tematów, które zasługują na szczególną wzmiankę.

hsarena nagrodyWyróżnienia

Wyróżnienie za ciekawe zdjęcia, interesujące opis oraz systematyczność:

Iseran w randomku i na arenie G vs G – również za systematyczność, interesujące opisy, duża ilość zdjęć, ale przede wszystkim za Sylwestra z GvG :)

Just Darky – za bardzo fajny start, szkoda, że później temat trochę ucichł.

SiD vs reszta świata :) – za zmontowanie gifów z zagrywek.

W świecie Hearthstone – za najbardziej estetyczny temat.

Album rodzinny RedBhaal Mistrz Bombiarzy i inne – za RNG ;-)

I ostatnie wyróżnienie dla Trufs i rok przygód z hearthstone za zmotywowanie się i wrzucenie na forum swoich zdjęć z całego roku przygód.

Dziękujemy

Dziękujemy wszystkim, którzy założyli swoje tematy za udział w konkursie, dziękujemy też wszystkim, którzy przeglądali te tematy, zostawiali komentarze, itd. To dzięki wam wszystkim forum HSArena jest tak przyjaznym i fajnym miejscem. Dziękujemy również Blizzardowi i polskiemu oddziałowi CMów z Prokkarem na czele, za sponsorowanie nagród i umożliwienie zorganizowania tego konkursu. Liczymy, że po konkursie tematy te dalej będą żyły swoim życiem i będą zapełniane przez autorów zdjęciami. Jeśli jeszcze nie masz swojego tematu, warto założyć go w dziale zdjęcia. Fajnie się patrzy na własne fotki z rozgrywek po paru miesiącach.

konkurs hearthstone

Author: hearthstone

Share This Post On

20 komentarzy

 1. Gratuluję zwycięzcom! Tematy były naprawdę fajne, z niekrytym zainteresowaniem i przyjemnością je przeglądałem :) Bardzo fajny konkurs, mam nadzieję, że nie ostatni! Dziękuję również za wyróżnienie ^^ Do zobaczenia w karczmie!

 2. Dzięki za wyróżnienie, zwycięzcom Gratulacje !
  Temat dalej będzie aktywny, nie kończę po ogłoszeniu wyników.

 3. Gratuluję zwycięzcom ^^
  Mam nadzieję, że w przyszłości są planowane kolejne konkursy w podobnym stylu, bo bawiłam się świetnie, a i samo prowadzenie swojego „rodzinnego albumu” sprawia wiele przyjemności! :)

 4. Fajnie że powstał ten konkurs, dlatego zbierałem wczesniej screeny bo lubię się nimi dzielić, ale nie miałem gdzie ich wcześniej wrzucać. Dzięki niemu poznałem tą stronkę więc dalej będe wrzucać sc. Szkoda ze się nie udało, ale miło widzieć się w newsie jako osoba wyróżniona :)

 5. Udało się zdobyć 2 miejsce :D Lynx wygrał zasłużenie więc gratulacje dla niego :) Ten konkurs był genialnym pomysłem i czekam na kolejne.

  Temat ze zdjęciami będę oczywiście kontynuował, ale niestety styczeń jest dla mnie morderczym miesiącem więc poza weekendami praktycznie w nic nie gram.

 6. Po pierwsze, dzięki adminom, że docenili moją pracę, jestem bardzo zaszczycony, nic dodać i ująć :). Zdjęcie z koszulką z pewnością tu wyląduje :D

  Po drugie, jestem pewien, że było ciężko podjąć tak trudną decyzję. Było dużo dobry tematów, a temat Hazriela na 100% ocierał się o wygraną, był na pewno jednym z najbardziej wyróżniających się i jemu gratuluję przede wszystkim.

  Oczywiście, jeśli wygrałby on, nie miałbym nic przeciwko, na pewno też zasłużył, nie tylko jest moim forumowym i hearthstone’owym kolegą, ale zrobił przede wszystkim bardzo fajną robotę z fotkami. Pozostali wyróżnieni również się postarali, za co dziękuję, bez was nie byłoby tej konkurencji i klimatu wielu fantastycznych fotek. Jest nas, HS’owym zapaleńców bardzo dużo, to tylko kolejny argument dla tego, aby każdy z nas coraz bardziej zagłębiał się w tą cudowną grę i powiekszał grono fanów, oby tak dalej.

  Tak jak Hazriel, jestem dogorywającym(kończącym naukę) studentem, dlatego mam mnóstwo roboty, więc z góry po raz kolejny przepraszam za przestój w temacie. Na pewno będziecie wyrozumiali a temat będzie kontynuowany i jeśli znajdzie się znów czas, ruszy znów pełną parą!

  Poza tym, chciałbym więcej takich inicjatyw, więcej społecznościowych konkursów. Był to strzał w dziesiątkę ze strony adminów, dla kogoś kto dużo gra (jak ja i Hazriel, oraz pare innych osób) była to wyjątkowa chwila na pochwalenie się przygodami, przecież jeśli dużo grasz, masz szanse na naprawdę epickie historie :) Jestem pewien, że jest wiele osób które w swojej dziedzinie są mistrzami i na pewno kiedyś będziecie mieli okazję się wykazać :) Tymczasem, idę dalej dodawać na forum swoje mądrości, mam nadzieję, że nie tylko spamuję, ale też wiele osób coś wyciąga z moich postów, ma z tego zwyczajny pożytek :)

  dzięki wielkie!

 7. Nop coz wygrali moi faworyci wiec tez sie czuje winnerem heh :D

  PS : Lynx, Hazriel jakie bierzecie rozmiary koszulek ??

 8. QUOTE

  Czyli krotko mowiac jestem wydymany :P hehehe.
  
  Nop nic to sprezentuje jakiemus kumplowi maniakowi blizza.

  XL jak wrzucisz do gorącej wody i pomoczysz to powinna się zbiegnąć i będzie mniejsza. Pogadaj z mamą na ten temat ;p

Submit a Comment